O NAS

Jakie wartości wyznajemy

Pracujemy dla klientów tak, jak sami byśmy chcieli być obsługiwani.

Naszym mottem jest wspieranie marketerów w tworzeniu silnych i dochodowych marek

Darmowa konsultacja

15 min albo godzinę, czyli tyle ile potrzebujesz, by porozmawiać o reklamie lub promocji Twojej marki.

Zapisz się

Działamy zwinnie i elastycznie  

W naszą kulturę wdrukowana jest szybkość reakcji i precyzyjne adresowanie oczekiwań. To jedna z naszych przewag nad korporacjami, obciążonymi strukturami i biurokracją. Nasza filozofia łączy globalną wiedzę, lokalne doświadczenia i zwinne struktury dostarczające szyte na miarę rozwiązania dla klientów.

Współpracujemy i słuchamy

Współpracujemy z klientami i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Do każdego projektu dedykujemy Accounta odpowiedzialnego za pielęgnowanie współpracy. W KEINO Account jest głosem klienta i strażnikiem jego oczekiwań. A dla klienta Account stanowi wsparcie,  niemal dodatkowy pracownik, który codziennie poszukuje odpowiedzi najważniejsze pytanie: co jeszcze możemy zrobić, aby poprawić kondycję marki klienta.

Myślimy strategicznie

Jedną z przewag KEINO jest dział strategii. Na jego czele stoi Jan Mosiejczuk, autorytet w branży z 25-letnim doświadczeniem. Pod wodzą Janka prowadzimy badania rynkowe, wyprowadzany insighty, budujemy strategie komunikacyjne, które przyczyniają się do osiągnięcia celów biznesowych klientów.  

Wzmacniamy kreatywną kulturę pracy  

Wkładamy dużo energii w znajdowanie najlepszych ludzi i dalszy ich rozwój. Naszą siłą są kreatywni i innowacyjni specjaliści, którzy potrafią tworzyć oryginalne i skuteczne kampanie reklamowe.

Analizujemy i mierzymy rezultaty

Zbieramy, analizujemy i interpretujemy dane z kampanii reklamowych. Na bieżąco przedstawiamy raporty z efektywności. Prowadzimy badania świadomości kategorii, marek, preferencji i postaw, które łączymy z danymi sprzedażowymi. Nie tylko mierzymy skuteczność, ale poszerzamy wiedzę szukając sposobów na lepsze efekty działań reklamowych.

Ciągle się uczymy

Codziennie śledzimy nowe informacje na temat branż naszych klientów oraz inicjatywach podejmowanych przez konkurentów. Ta wiedza to jeden ze składników udanych kampanii reklamowych.

Pracujemy dla klientów tak, jak sami byśmy chcieli być obsługiwani

Do każdej rekomendacji składanej klientom podchodzimy tak, jakbyśmy chcieli sami być obsługiwani. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i stosujemy się do standardów branżowych.

Darmowa konsultacja

15 min albo godzinę, czyli tyle ile potrzebujesz, by porozmawiać o reklamie lub promocji Twojej marki.

Zapisz się

Szymon Marek

Autor: Szymon Marek

Marketing Director

Kontakt: szymon.marek@chapter2.pl

Powiązane artykuły

O NAS

Jak pracujemy

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Strażnikiem procesu jest dedykowany Account.

O NAS

Kim jesteśmy

Keino jest agencją full service, co oznacza, że opiekujemy się komunikacją marek w pełnym zakresie, 360 stopni.

PRODUKCJA

Imponująca kariera Augmented Reality w marketingu

Jedno jest pewne - Augmented Reality (AR) to technologia przyszłości, szczególnie ważna dla marketingu. Dlaczego? Umożliwia nakładanie wirtualnych elementów na rzeczywisty świat przy pomocy smartfonów, tabletów i specjalnych okularów. Inaczej mówiąc jest to interaktywny sposób postrzegania otoczenia, w którym pojawiają się dodatkowe obrazy i dźwięki.

MIDO MEDIA

Jakich treści oczekują użytkownicy social mediów?

Użytkownicy oczekują publikacji dopasowanych zarówno pod względem formatów, estetyki i trendów, jak i prezentowanych treści. Dystrybucja contentu w kanałach social mediów pozwala dotrzeć do grupy docelowej z kompleksowym przekazem, dostosowanym do danej platformy. Należy pamiętać, że każda platforma społecznościowa ma swój charakter.