O NAS

Kim jesteśmy

Keino jest agencją full service, co oznacza, że opiekujemy się komunikacją marek w pełnym zakresie, 360 stopni.

Od strategii komunikacyjnej, przez kreację, produkcję i emisję komunikatów reklamowych, we wszystkich mediach, na wszelkich możliwych polach eksploatacji.

Nasze prace to narracje wypełniające przestrzeń między marką a konsumentem. Staramy się tworzyć narracje o markach tak, by stawały się integralną częścią osobistych narracji konsumentów.

Darmowa konsultacja

15 min albo godzinę, czyli tyle ile potrzebujesz, by porozmawiać o reklamie lub promocji Twojej marki.

Zapisz się

Jak stworzyć brief kreatywny?

Dobra komunikacja zaczyna się od dobrego briefu kreatywnego. Napisanie briefu wcale nie jest zadaniem łatwym, a czas poświęcony na jego stworzenie to zwróci się stokrotnie. Bo im lepszy brief, tym lepsza kreacja.

Pobierz darmowy wzór briefu

Szymon Marek

Autor: Szymon Marek

Marketing Director

Kontakt: szymon.marek@chapter2.pl

Powiązane artykuły

O NAS

Jak pracujemy

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Strażnikiem procesu jest dedykowany Account.

O NAS

Jakie wartości wyznajemy

Pracujemy dla klientów tak, jak sami byśmy chcieli być obsługiwani.

PRODUKCJA

Imponująca kariera Augmented Reality w marketingu

Jedno jest pewne - Augmented Reality (AR) to technologia przyszłości, szczególnie ważna dla marketingu. Dlaczego? Umożliwia nakładanie wirtualnych elementów na rzeczywisty świat przy pomocy smartfonów, tabletów i specjalnych okularów. Inaczej mówiąc jest to interaktywny sposób postrzegania otoczenia, w którym pojawiają się dodatkowe obrazy i dźwięki.

MIDO MEDIA

Jakich treści oczekują użytkownicy social mediów?

Użytkownicy oczekują publikacji dopasowanych zarówno pod względem formatów, estetyki i trendów, jak i prezentowanych treści. Dystrybucja contentu w kanałach social mediów pozwala dotrzeć do grupy docelowej z kompleksowym przekazem, dostosowanym do danej platformy. Należy pamiętać, że każda platforma społecznościowa ma swój charakter.