O NAS

Michał Wojtas Social Media Team Leaderem

Michał Wojtas awansował na stanowisko Social Media Team Leader w Agencji Mediowej Mido.

Michał w swojej pracy koordynuje działania socialowe ze strategicznymi, kreatywnymi i produkcyjnymi oraz czuwa nad pracami zespołu i dba o jego rozwój. Z Mido związany jest od trzech lat, gdzie rozwijał społeczność Stokrotki na Facebooku, Instagramie i Tiktoku i odpowiadał za akcje niestandardowe klientów agencji oraz współpracę z influencerami. 

Posiada ośmioletnie doświadczenie agencyjne (social media, content marketing). Pracował dla takich klientów, jak: SEAT, Stokrotka, Grupa Eurocash (projekt Lokalni Herosi), USP Zdrowie, Tarczyński, Europejskie Fundusze Leasingowe, Rockstar Energy Drink. 

Jest absolwentem Socjologii Reklamy i Komunikacji Społecznej oraz studiów podyplomowych Social Media & Content Marketing i posiadaczem certyfikatów DIMAQ Proffesional oraz Moderator Design Thinking.


Interesuje się fotografią uliczną i mobilną oraz street artem. Prowadzi własny projekt „Notatki fotograficzne” https://notatkifotograficzne.com/

Szymon Marek

Autor: Szymon Marek

Marketing Director

Kontakt: biuro@keinogrupa.pl

Powiązane artykuły

fotografia en face Pauliny Nowak

O NAS

Paulina Nowak Social Media Managerem

Paulina Nowak podjęła pracę w Agencji Mediowej Mido w grupie Chapter2 jako Social Media Manager

O NAS

The eye of the… strateg

Strategia to przemyślany i dobrze ułożony plan postępowania w drodze do osiągnięcia sukcesu rynkowego. Dzięki niej wyprzedzamy resztę stawki, skutecznie przekonujemy konsumentów do marek i produktów, tworzymy świeże rozwiązania, realizując najśmielsze zamierzenia współczesnego marketingu.

MIDO MEDIA

Mido w gronie Pracodawców DIMAQ

Należąca do Chapter2 agencja mediowa Mido przystąpiła do programu Pracodawców DIMAQ.

druzyna_ccc_cover

SOCIAL MEDIA

Case Study: Jak zachęcić do jazdy na rowerze?

Jako sponsor tytularny drużyny kolarskiej CCC Team, CCC miało ambitny cel wzbudzić szersze zainteresowanie kolarstwem w Polsce, a jednocześnie wesprzeć UNICEF.