O NAS

Paulina Nowak Social Media Managerem

Paulina Nowak podjęła pracę w Agencji Mediowej Mido w grupie Chapter2 jako Social Media Manager

Paulina zajmuje się komunikacją social media. Posiada pięcioletnie doświadczenie w marketingu, z czego trzyletnie po stronie agencji. Pracowała dla takich klientów, jak: Brother, MSD, MetLife, Erkado, BOŚ Bank.

Z wykształcenia jest socjolożką, specjalizuje się w socjologii komunikacji i procesów społecznych oraz socjologii mediów. Skończyła też studia podyplomowe z zakresu mediacji sądowej i pozasądowej.

W wolnym czasie nałogowo ogląda TikToki i słucha podcastów (najchętniej true crime), chodzi na fitness. Jej hobby to gotowanie, a każdą podróż rozpoczyna od spróbowania lokalnych potraw. Lubi też odkrywać nowe miejsca na gastronomicznej mapie Warszawy.

Szymon Marek

Autor: Szymon Marek

Marketing Director

Kontakt: biuro@keinogrupa.pl

Powiązane artykuły

fotografia en face Michała Wojtasa

O NAS

Michał Wojtas Social Media Team Leaderem

Michał Wojtas awansował na stanowisko Social Media Team Leader w Agencji Mediowej Mido.

O NAS

The eye of the… strateg

Strategia to przemyślany i dobrze ułożony plan postępowania w drodze do osiągnięcia sukcesu rynkowego. Dzięki niej wyprzedzamy resztę stawki, skutecznie przekonujemy konsumentów do marek i produktów, tworzymy świeże rozwiązania, realizując najśmielsze zamierzenia współczesnego marketingu.

MIDO MEDIA

Mido w gronie Pracodawców DIMAQ

Należąca do Chapter2 agencja mediowa Mido przystąpiła do programu Pracodawców DIMAQ.

druzyna_ccc_cover

SOCIAL MEDIA

Case Study: Jak zachęcić do jazdy na rowerze?

Jako sponsor tytularny drużyny kolarskiej CCC Team, CCC miało ambitny cel wzbudzić szersze zainteresowanie kolarstwem w Polsce, a jednocześnie wesprzeć UNICEF.