The eye of the… strateg

Strategia to przemyślany i dobrze ułożony plan postępowania w drodze do osiągnięcia sukcesu rynkowego. Dzięki niej wyprzedzamy resztę stawki, skutecznie przekonujemy konsumentów do marek i produktów, tworzymy świeże rozwiązania, realizując najśmielsze zamierzenia współczesnego marketingu.

“Everyone has a plan until they get punched in the mouth” („Każdy ma jakiś plan, dopóki nie zostanie trafiony w twarz”) – tym zdaniem Mike Tyson zdobył uznanie nie tylko za zwycięskie osiągnięcia bokserskie. Był gotowy, wręcz zmuszony, w obliczu zaskakującego wyzwania i zmiany sposobu walki przez przeciwnika, do szukania nowych rozwiązań taktycznych, tak aby w tej nowej dla siebie sytuacji wciąż zachować szanse i wygrać.

Źródło: https://www.tradewindsnews.com/opinion/stock-markets-deliver-knockout-results-but-can-shipping-cash-in-/2-1-867318

W oparciu o narzędzia badawcze, nasze bogate doświadczenie rynkowe, znajomość najnowszych trendów i dyscyplinę twórczą stworzymy przebojową strategię dla Twojej marki. Każda nasza kampania będzie mieć swój zalążek w powstałej strategii, a ta doprowadzi do oczekiwanej przemiany. W przypadku „uderzenia” natychmiast dostosujemy jej zasady do wymogów rynkowej walki, aby skutecznie reagować w nowej sytuacji. Nadamy marce kierunek działań, natchniemy ją kreatywnie i z odpowiednio przyłożoną siłą skierujemy w stronę skutecznej pozycji. Zadbamy przy tym o spójność podejmowanych kroków w kierunku uzyskania wyraźnych rynkowych efektów. Wierzymy, że tak jak na ringu nie ma przeciwników, których nie można pokonać, tak na rynku nie ma konsumentów, których nie można przekonać.

Jan Mosiejczuk

Autor: Jan Mosiejczuk

Head of Strategy

Kontakt: biuro@keinogrupa.pl